Ιούν 20

Γλυκό αντίο…. Στο σχολείο…!!!!

Μ’ ένα γλυκό αντίο αποχαιρετήσαμε τους μαθητές της  ΣΤ’ τάξης. Το προαύλιο του σχολείου μας υποδέχτηκε τον κόσμο που παρακολούθησε τη σχολική μας καλοκαιρινή γιορτή λήξης, την Πέμπτη, 8 Ιουνίου στις 7.15 το απόγευμα.

Χορευτικά δρώμενα, τραγούδια από τους μαθητές του σχολείου μας, συμμετοχή με χορευτικά των τοπικών πολιτιστικών συλλόγων Ντόπιων και Ποντίων, πολύ κέφι και χορός από όλους μας συνέθεσαν μια υπέροχη βραδιά.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας, στον διευθυντή μας, στον σύλλογο διδασκόντων, στους τοπικούς πολιτιστικούς συλλόγους Ντόπιων και Ποντίων του Μακροχωρίου, στους μαθητές μας και φυσικά στον κόσμο που ήταν κοντά μας αυτήν τη μαγική βραδιά!

Σας ευχόμαστε ολόψυχα να περάσετε ένα όμορφο και ξέγνοιαστο καλοκαίρι! Ραντεβού τον Σεπτέμβρη!!!!